Konsultacje i współpraca

Konsultacje

Chcesz tworzyć gry, ale nie wiesz od czego zacząć? Tworzysz grę i potrzebujesz podpowiedzi? A może potrzebujesz oceny już opracowanej gry? Jesteśmy do dyspozycji! Zawsze odpowiadamy na pytania, doradzamy. W bardziej wymagających przypadkach jest możliwość szerszej współpracy, audytu gry lub organizacji warsztatów.

 

Może zbliżają się urodziny twojego dziecka i chciałbyś, żeby goście atracyjnie spędzili czas i chcesz zrobić dla nich prostą grę?

Masz pomysł na własną grę terenową i chcesz ją zrealizować, ale nie jesteś pewien, czy to się uda?

A może uwielbiasz planszówki i chętnie grasz ze znajomymi? Przenieście się w plener na „planszę” własnej niepowtarzalnej gry. Sami, z tylko niewielką pomocą, możecie stworzyć jej reguły i scenariusz.

W każdym powyższym wypadku zapewne odkryjecie, że tworzenie gier jest równie wciągające jak samo granie!

 

⇒ Skontaktuj się z nami i umów się na konsultacje

Współpraca

Jeśli masz doświadczenie w tworzeniu gier różnego typu lub jesteś grafikiem czy może chętnie bierzesz udział w grach i wyobrażasz siebie w roli testera gier, a także jeśli możesz współtworzyć nasz zespół w inny sposób - zapraszamy do współpracy.

Prosimy o kontakt między innymi:

  • twórców gier (turystycznych, miejskich, a nawet planszowych) którzy mogą pochwalić się doświadczeniem w realizacjach tego typu oraz adeptów, którzy chcieliby poznać to rzemiosło,
  • grafików, którym nieobce jest posługiwanie się pakietami graficznymi wraz z przygotowywaniem do druku, a także rysowanie z pomocą tabletu graficznego, 
  • testerów wnikliwie sprawdzających gry,
  • animatorów gier i warsztatów tworzenia gier,
  • lokalnych przewodników chcących wprowadzić gry turystyczne do swojej oferty.

⇒ Skontaktuj się z nami