Zamów opracowanie gry

Gra turystyczna – promocja twojego regionu, miasta lub gminy


Jako zespół gryturystyczne.pl jesteśmy przekonani, że nie ma miejsc nieciekawych. Oczywiście, są turystyczne „samograje”, jak Tatry, Kraków czy Warszawa, ale i w tym przypadku opracowana przez nas gra może pokazać je w zupełnie inny, niebanalny sposób.

Jednak największą satysfakcję przynosi nam tworzenie gier w miejscowościach mniej znanych, a godnych odkrycia ze względu na swoją fascynującą historię i niepowtarzalne atrakcje.

 

Gramy w zwiedzanie

 

Z roku na rok coraz więcej osób poszukuje gotowego pomysłu na aktywne spędzenie czasu podczas wakacji, urlopu czy weekendu. Zaproście gości do siebie, oferując im grę turystyczną, która pozwoli im w aktywny sposób poznać zabytki czy przyrodnicze walory waszej miejscowości lub gminy.

To zresztą nie tylko propozycja dla turystów, ale także dla mieszkańców – szkół, stowarzyszeń, fundacji - by lepiej poznać swoją „małą ojczyznę”, ważne wydarzenia z lokalnej historii i niezwykłe postacie.

 

Jak powstaje gra na zamówienie?

Stworzyliśmy już ponad 100 gier turystycznych, które zyskały bardzo dobre opinie uczestników.

Potrafimy precyzyjnie dostosować rodzaj gry do grupy docelowej. Oferujemy m.in. gry detektywistyczne, muzealne, rowerowe, architektoniczne z możliwością opracowania wersji językowych, np. po ukraińsku czy po angielsku.

Pracę rozpoczynamy od sprecyzowania Państwa potrzeb i oczekiwań, analizy źródeł dotyczących przestrzeni i tematu gry oraz wizji lokalnej. Następnie proponujemy scenariusz gry, który konsultujemy z Zamawiającym. Od scenariusza przechodzimy do opracowania karty startowej. Po ostatecznej akceptacji drukujemy uzgodnioną ilość oraz konfigurujemy grę na naszej stronie www.gryturystyczne.pl, by była cały czas dostępna dla graczy.

 

⇒ ZAPYTAJ O OFERTĘ

Komentarze graczy: