FORT WINIARY - regulamin inauguracji gry turystycznej

 1. Organizatorem inauguracji Gry turystycznej FORT WINIARY jest zespół gryturystyczne.pl. działający przy Stowarzyszeniu Kulturalno-Turystycznym VIATOR.
 2. Udział w grze polega na samodzielnym lub zespołowym realizowaniu zadań według instrukcji zawartych na kartach startowych.
 3. Karty startowe można odebrać w Muzeum Uzbrojenia i Muzeum Armii Poznań na Cytadeli (ich liczba jest ograniczona) lub ściągnąć ze strony www.gryturystyczne.pl i samodzielnie wydrukować.
 4. Prawidłowe rozwiązania należy przesłać do północy 22 czerwca 2015 r. za pomocą formularza odpowiedzi na podstronie gry.
 5. W trakcie trwania projektu funkcjonuje e-mail alarmowy (kontakt@gryturystyczne.pl), z którego można korzystać w razie potrzeby.
 6. Nagrodą główną w grze jest 5 miejsc na rejs po Warcie (z udziałem specjalisty od fortyfikacji) śladem pozostałości Twierdzy Poznań (m. in. Wielkiej Śluzy).
 7. Po zakończeniu projektu nagrody zostaną rozlosowane spośród wszystkich osób, które wprowadziły poprawną odpowiedź za pomocą formularza odpowiedzi i podały swój adres e-mail.
 8. Zwycięzców poinformujemy e-mailem o wygraniu nagrody najpóźniej do 25 czerwca 2015 r. Szczegóły na temat rejsu zostaną podane w późniejszym terminie.
 9. Gra odbywają się w normalnym ruchu miejskim. Każdy uczestnik bierze w nich udział na własną odpowiedzialność.
 10. Odebranie karty w jednym z muzeów lub ściągnięcie jej ze strony www jest równoznaczne z akceptacją wszystkich zawartych w niniejszym dokumencie zasad.
 11. Kwestie sporne rozstrzyga organizator.

 

 

.