TAJEMNICA KAMIENNYCH KRĘGÓW

Poznaj atrakcyjny sposób na spędzenie wolnego czasu, połączony z odkrywaniem Sulęczyna i jego historii. Okolice Sulęczyna słyną z pradawnych kręgów kamiennych - niezwykłych świadków przeszłości. Wieść niesie, że podczas rozbiórki zrujnowanego budynku odkryto zamurowaną niszę, a w niej zalakowaną butelkę z kartkami zapisanymi najprawdopodobniej w dialekcie kaszubskim.Butelkę miał ponoć ukryć w latach trzydziestych XX wieku miejscowy nauczyciel, zafascynowany historią regionu. Odkrywszy tajemnicę skrywaną w kamiennych kręgach z okolic Sulęczyna, odkrycia swe opisał i ukrył dla przyszłych pokoleń.

Jednak aby mieć pewność, że wiedza ta nie zostanie odkryta przez niepowołane osoby, opisał ją w taki sposób, by tylko osoby, które poznają jego rodzinną miejscowość i wykażą się sprytem i przenikliwością, mogły poznać tajemnicę kamiennych kręgów. Wyrusz na pełną emocji przygodę z odszyfrowaniem tajemnicy pozostawionej w butelce.

Aby zagrać, wystarczy pobrać kartę startową (znajdującą się na tej stronie) a następnie, korzystając z własnej wyobraźni a czasem nawet odrobiny sprytu, podążyć według wskazówek i odnajdując po drodze ciekawe miejsca, rozwiązać przygotowane zagadki.

1 2 3 4 5 6
[ kliknij by otworzyć grę ]
Ostatnio w grę TAJEMNICA KAMIENNYCH KRĘGÓW zagrali

  • Rafał
  • Szymon

Jeśli chcesz usunąć swoje dane z serwisu gryturystyczne.pl, wypełnij poniższy formularz.

UWAGA! Usunięte zostaną dane całego zespołu, tego procesu nie można cofnąć!

POLECAMY TAKŻE:


ODKRYJ BIAŁYSTOK - wersja piesza


GŁOGÓW


GÓRA

INNE GRY TURYSTYCZNE