POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI

Krytyczne zagrożenie dla historii. Kto uratuje Świat?

Pracownicy Instytutu im. Alberta Einsteina, podczas testowania wehikułu czasu przenieśli się do Poznania pierwszej połowy lat dwudziestych XX wieku. Spotkali tam młodego człowieka, który właśnie wybierał kierunek studiów. Decydował między matematyką, a biologią. W wyniku rozmowy postanowił zdać sić na przypadkowo napotkany znak i wybrał biologię.

Człowiekiem tym okazał się Marian Rejewski, jeden z pogromców Enigmy - niemieckiej maszyny szyfrującej. Skoro zrezygnował z kariery matematyka, może dojść do nieodwracalnych zmian w historii. Rejewski nie stanie się uczestnikiem kursu kryptologii, nie złamie kodu Enigmy i nie wesprze swoim geniuszem dzieła pozytywnego zakończenia II wojny światowej.

Jest jednak szansa na uratowanie sytuacji! Ze względu na tzw. "bezwładność czasoprzestrzenną" jest jeszcze kilka dni do chwili, w której zmiany biegu historii okażą się nieuniknione.

Odpowiedź, którą należy wpisać to nazwisko z ostatniego smsa.

Uwaga! Karty do gry dystrybuuje Centrum Turystyki Kulturowej TRAKT - operator Bramy Poznania.1 2 3 4 5 6Ostatnio w grę POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI zagrali

  • Ola i Kuba
  • Ola i Kuba

Jeśli chcesz usunąć swoje dane z serwisu gryturystyczne.pl, wypełnij poniższy formularz.

UWAGA! Usunięte zostaną dane całego zespołu, tego procesu nie można cofnąć!
INNE GRY TURYSTYCZNE

POLECAMY TAKŻE:


ŁAMACZE SZYFRÓW


VIVAT ACADEMIA!


TRAKTEM KRÓLÓW I CESARZY